Programista Frontend

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PFR/KRK/ZEWN

Opis stanowiska

Do zespołu rozwijającego platformę adserwerową poszukujemy specjalisty, który wsparłaby nas w rozwoju systemu, głównie od strony Front-endowej.

Jako członek zespołu będziesz brał udział w rozwoju platformy reklamowej, odpowiedzialnej za obsługę wszystkich serwisów dużej międzynarodowej grupy medialnej.

Oto główne wyzwania, które mamy dla Ciebie:

  • Budowanie złożonego panelu administracyjnego dla naszych klientów (Angular), zapewnienie dobrego UX, wysokiej dostępności
  • Dodatkowo wsparcie w rozwoju nowych funkcjonalności od strony backendowej

Wymagania

Wymagania jakich oczekujemy od Ciebie:

  • Bardzo dobra znajomość HTML,  CSS, Boostrap
  • Bardzo dobra znajomość Javascript, JQuery, Angular.js
  • Znajomość Python
  • Znajomość relacyjnej bazy danych np. PostreSQL
  • Znajomość wzorców projektowania (MVC), metod testowania (TDD, Selenium)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość metodyk Agile (Scrum)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w UX
  • Podstawowa orientacja w zakresie rozumienia szeroko pojętego biznesu/rynku reklamowego
  • Doświadczenie w pracy w środowisku rozproszonym, w projektach o dużej skali, w pracy w środowisku Cloud.
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych np. Cassandra
  • Znajomość rozwiązań ad serwerowych (np. DFP, Adtech)

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych wpływających na przyszłość firmy i jej 23 milionów użytkowników
  • Dostęp do najwyższej klasy technologii używanej w dużej skali
  • Możliwość rozwoju w technologiach frontend i backend
  • Pracę w zespole wybitnych ekspertów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę firma-firma
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Świetną atmosferę pracy

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.