W zespole PaaS Platforms pracujemy naprawdę scrumowo. Rozwijamy warstwę PaaSową naszego Clouda prywatnego, na którym uruchomione są tysiące aplikacji serwujących usługi dla 23 milionów ludzi wskroś całej Europy. Dziś rozszerzamy ten zespół o kolejną osobę, która chce skorzystać z autonomii jaką wraz z zespołem dostaje od Product Ownera w wypracowaniu rozwiązań oczekiwanych od tej warstwy chmury obliczeniowej. Wierzymy, że można osiągnąć mistrzostwo w tym co się robi i wspieramy to dając szansę na realne zaangażowanie w realizację istotnych z punktu widzenia firmy projektów. Pewni jesteśmy, że siła zespołu jest większa od siły jednostek dlatego stawiamy na silną współpracę, która nie zagra bez zaufania i dobrej atmosfery.

Jeśli podoba Ci się nasze DreamLabowe podejście – zmierz się z oczekiwaniami poniżej i zaaplikuj nawet jeśli wiesz, że część z nich musisz jeszcze rozwinąć.

Programista Python

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PaaS/KRK/ZEWN

Opis stanowiska

W co Cię zaangażujemy:

 • Projektowanie i rozwój architektury środowiska Cloud (warstwa PaaS) wraz z zespołem produktowym - tworzenie warstwy backendowej prywatnej chmury obliczeniowej
 • Implementację rozwiązań automatyzujących zarządzanie systemami - także integracja nowoczesnych platform (np.OpenStack, AWS, Ceph)
 • Monitorowanie systemów, rozwiązywanie awarii oraz eliminowanie przyczyn występowania problemów
 • Rozbudowę systemów i usług monitoringu (Monitoring as a Service)

Wymagania

Czego potrzebujemy od Ciebie:

 • Bardzo dobrych umiejętności programowania w języku Python (minimum 2 lata na stanowisku programisty)
 • Wykształcenia wyższego w obszarze IT lub równoważnej wiedzy
 • Znajomości Tornado Web Server/Python asyncio. Bardzo dobrej znajomość metodologii programowania zdarzeniowego i aspektów asynchronicznej komunikacji w modelu rozproszonym
 • Chęci pracy ze współczesnymi technologiami takimi jak Python,Lua, Bash, Puppet, Saltstack, Node.js, Nginx, RabbitMQ, Zookeeper, Redis, Cassandra i inne
 • Szerokiej wiedzy dot. systemu Linux
 • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

Oferujemy:

 • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami cloudowymi - w warstwie PaaS - również publicznymi oraz otwartymi (AWS, OpenStack, CEPH)
 • Pracę z dynamicznym i doświadczonym zespole z wykorzystaniem metodyk lekkich (SCRUM)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.