W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają
z internetu.

Płatny staż w dziale IT [Internal Infrastructure, Backoffice]

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: II/KRK/ZEWN

Opis stanowiska

Osoba odbywająca staż będzie:

  • pracować wspólnie z zespołem infrastruktury wewnętrznej (procesy zakupowe, magazynowe, zarządzanie licencjami)
  • poznawać architekturę Onet.pl oraz procesy backoffice’owe
  • brać udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemów wewnętrznych
  • brać udział w tworzeniu spisów z natury sprzętu, przeprowadzaniu analiz, wykonywaniu czynności biurowo - magazynowych

Wymagania

Idealna osoba powinna:

  • pasjonować się informatyką, wykonywaniem analiz
  • posiadać chęci poznawania nowych tematów związanych z infrastrukturą zarządzania środkami trwałymi
  • być otwarta na współpracę w zespole
  • szybko przyswajać duże ilości wiedzy
  • chcieć odkrywać nowe możliwości

Mile widziane:

  • otwartość na naukę
  • chęci do wykonywania czynności audytowych i kontrolingowych
  • studenci 4 i 5 roku
  • osoby, które mogą poświęcić minimum 30 godzin w tygodniu

Oferujemy

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie za staż
  • odbycie stażu w dynamicznym, doświadczonym zespole
  • wsparcie w rozwoju
  • interesujące, ambitne wyzwania

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.