W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów.
Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie.
Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Manager ds. dokumentacji IT

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: MDIT/KRK/ZEWN

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmował?

  • Projektowaniem procesu dokumentacji IT
  • Tworzeniem procedur, najlepszych praktyk i wytycznych
  • Animowaniem w organizacji wydarzeń związanych z wymianą wiedzy (np. Lightning Talki)
  • Definiowaniem i raportowaniem KPI procesu
  • Dbaniem o poprawną implementację procesu w narzędziach i systemach IT
  • Dbaniem o spójność z innymi procesami w organizacji (np. proces produkcji)
  • Poszukiwaniem i dostarczaniem narzędzi do tworzenia dokumentacji (np. Atlassian Confluence)
  • Dbaniem o ciągłą poprawę wymiany wiedzy w Organizacji
  • Cyklicznym raportowaniem jakości tworzonej dokumentacji
  • Wskazywaniem miejsc do poprawy i tworzeniem działań naprawczych
  • Dbaniem o ciągłą poprawę procesu
  • Ścisłą współpracą z organizacją

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum 3 lat doświadczenia  w branży IT
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktycznej znajomości produktów firmy Atlassian (np. Confluence)
  • Bardzo wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Wysokich zdolności organizacyjnych, analitycznych i planowania

Mile widziane:

  • Znajomość metodyk zwinnych np. Scrum/ Kanban

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
  • Współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT
  • Ambitne wyzwania i duży wpływ na organizację
  • Stabilne środowisko pracy
  • Pakiet socjalny doceniany przez naszych pracowników

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.