Zespół rozwiązań komercyjnych to zespół mierzący się każdego dnia z potrzebami Biznesu i tworzący rozwiązania skrojone do potrzeb. Korzystamy ze zdecydowanej większości technologii, platform i rozwiązań dostępnych w Dreamlabie - dzięki temu masz szansę poznać całą architekturę IT. Charakteryzuje nas dynamika pracy, dzięki której nie można się nudzić. Jednego dnia możesz tworzyć serwis dla dużego gracza na rynku, innego pisać reużywalną aplikację agregującą treści z mediów społecznościowych, a jeszcze innego wdrażać nowe niestandardowe formy reklamowe i integrować je z frontem głównych serwisów oglądanych każdego dnia przez miliony użytkowników.

Każdego dnia staramy się zmieniać rzeczywistość, w której pracujemy, tworząc rozwiązania systemowe - aby jeszcze szybciej i wygodniej dostarczać gotowe produkty.

Programista Frontowy

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PF/KRK/ZEWN

Opis stanowiska

Jeżeli nie trzęsą Ci się ręce podczas ważnych wdrożeń, chciałbyś zostać szóstym Supermanem w zespole, a dodatkowo chciałbyś otrzymywać zespołowe brawa podczas Twoich istotnych wdrożeń i wydarzeń programistycznych… :) Czekamy na Ciebie..

 Jakie wyzwania będą stały przed Tobą?

  • praca dla partnerów komercyjnych grupy Onet-RAS Polska
  • realizacja projektów opartych na rozwiązaniach wewnętrznych i rynkowych
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o technologie chmurowe
  • rozwój platformy reklamowej zintegrowanej z Google

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • dobrej znajomości technologii frontendowych (HTML, CSS/SCSS, JavaScript)
  • znajomości systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • ciągłej potrzeby zdobywania nowych umiejętności
  • zdolności do szybkiego analizowania problemów

Mile widziane:

  • znajomość baz danych (MySQL)
  • podstawy środowiska Linux

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • brak nudy w pracy
  • możliwość udziału w ciekawych projektach informatycznych
  • pakiet świadczeń socjalnych dostosowany do indywidualnych potrzeb (program kafeteryjny)
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji Krakowa

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.