W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają
z Internetu.

(Staż) Programista, Zespół Email Products

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na staż w zespole rozwijającym systemy IT największego polskiego portalu - Onet.pl.

Jeśli chciałbyś:

  • Uczestniczyć w rozwoju systemu OnetPoczta
  • Poznawać środowisko OnetCloud oraz architekturę portalu
  • Poznawać mechanizmy pozwalającą na skalowanie portalu Onet
  • Pracować w Scrumie

i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy z nami aplikuj na staż!

Oferujemy możliwość odbycia 3 - miesięcznego, płatnego stażu w młodym zespole, pracującym w modelu DevOps, gdzie rozwijane aplikacje opierają się na technologiach takich jak Python, Node.JS, Zapewniamy możliwość wdrożenia się i nabycia doświadczenia rozwoju jednego z największych systemów poczty elektronicznej w Polsce. Dajemy możliwość zmierzenia się z problemami skali w komercyjnych rozwiązaniach, poznania architektury systemu zbudowanego na OnetCloud, oraz ogólnie zasad tworzenia usług w chmurze.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Student/-ka ostatnich lat na kierunku informatyka, lub pokrewnych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i aktywność w działaniu
  • Znajomość środowiska i języka Python lub Node.js
  • Znajomość systemów kontroli wersji

Atutem będzie:

  • Znajomość zasad TDD i narzędzi CI
  • Znajomość programowania asynchronicznego (Tornado, Node.JS)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Pracę w samym sercu polskiego internetu
  • Wsparcie w rozwoju
  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrum’owym
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych i ambitnych rozwiązań
  • Możliwość wykazania się