GRUPA NEUCA

Grupa Neuca jest największym hurtowym dystrybutorem farmaceutyków w Polsce. Łączy ponad 20 przedsiębiorstw oferujących szeroki portfel usług i produktów na rynku zdrowia w Polsce.

Do jednej z naszych Spółek Farmada Transport, poszukujemy osób kreatywnych, które chciałyby rozwijać się  w naszych Zespołach. Farmada Transport dysponuje flotą 750 samochodów, realizuje w skali miesiąca: ponad 32 tys. wyjazdów, 1,5 tys.  stałych połączeń wahadłowych, ponad 120 tys. dostaw palet oraz ponad 295 tys. dostaw do klientów detalicznych.

Czytaj o nas na www.neuca.pl

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Systemów Transportu

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SWST/02/O

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie i przeprowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla użytkowników systemów transportowych,
  • rozwój/wdrożenie zmian funkcjonalnych w systemach transportowych,
  • administrację systemami transportowymi,
  • analizę potrzeb biznesowych dotyczących usług IT w ramach systemów transportowych,
  • bieżące wsparcie użytkowników w przypadku naprawy powstałych błędów w systemach transportowych,
  • przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji systemowej,
  • monitorowanie pracy systemów transportowych,
  • kontrolę poprawności danych wprowadzonych do systemów,
  • współpracę z innymi działami organizacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki Logistyka, Informatyka),
  • doświadczenia w prowadzeniu prezentacji lub szkoleń systemowych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office (w szczególności Excel) oraz systemów wspierających zarządzanie łańcuchem dostaw (WMS, TMS),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość baz SQL, aplikacji mobilnych i www,
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznego myślenia,
  • dobrych umiejętności prezentacyjnych oraz przekazywania wiedzy,
  • umiejętności definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • samodzielności w działaniu oraz  umiejętności organizacyjnych,
  • rozwiniętych kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami.