GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu rekrutacyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Rekrutacji

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SR/02

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • publikację ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • selekcję i analizę CV,
  • kontakt z kandydatami w celu zaproszenia na spotkanie,
  • prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu HR.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • preferowane wykształcenie w obszarze psychologii, zarządzania lub socjologii lub status studenta,
  • znajomości narzędzi z pakietu MS Office - Excel, Word,
  • komunikatywności,
  • dokładności,
  • umiejętności współpracy.

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku farmaceutycznym,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość poznania nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.