W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają
z Internetu.

Stażysta w Dziale IT
[Internal Infrastructure]

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba odbywająca staż będzie:

  • pracować wspólnie z zespołem infrastruktury wewnętrznej (procesy zakupowe, magazynowe, zarządzanie licencjami),
  • poznawać architekturę Onet.pl oraz procesy backoffice’owe,
  • brać udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemów wewnętrznych,
  • brać udział w tworzeniu spisów z natury sprzętu, przeprowadzaniu analiz, wykonywaniu czynności biurowo - magazynowych.

Wymagania

Idealna osoba powinna:

  • pasjonować się informatyką, wykonywaniem analiz,
  • posiadać chęć poznawania nowych tematów związanych z infrastrukturą zarządzania środkami trwałymi,
  • być otwarta na współpracę w zespole,
  • szybko przyswajać duże ilości wiedzy,
  • chcieć odkrywać nowe możliwości,
  • być dyspozycyjna w czasie trwania stażu.

Mile widziane:

  • zainteresowanie wykonywaniem czynności audytowych i kontrolingowych,
  • status studenta (4 i 5 rok studiów),
  • osoby mogące poświęcić minimum 30 godzin w tygodniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Staż płatny
  • Odbycie stażu w dynamicznym, doświadczonym zespole
  • Wsparcie w rozwoju
  • Interesujące, ambitne wyzwania