Netia S.A. to alternatywny, najszybciej rosnący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Świadczą o tym nie tylko osiągnięcia firmy, ale nasza ambitna strategia długoterminowa. Dostarczamy świat on-line!

Doradca Klienta HOME

Region: łódzkie

Opis stanowiska

Obowiązki:
- prezentowanie oferty handlowej Klientom indywidualnym.
- czynne pozyskiwanie nowych Klientów - podpisywanie umów,
- wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
- przestrzeganie realizacji planu sprzedaży,
- praca według standardów firmy,
- monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

Nasze wymagania:
- umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność,
- konsekwencja i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów,
- wysoka motywacja do pracy,
- inicjatywa i przedsiębiorczość,
- sumienność i dobra organizacja pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

W zamian za Twój wysiłek oferujemy:
- określoną ścieżkę rozwoju w strukturach Netii,
- cykl szkoleń rozwijających wiedzę o usługach telekomunikacyjnych i podnoszący umiejętności sprzedażowe,
- elastyczne godziny pracy,
- telefon komórkowy, tablet oraz nowoczesne aplikacje do komunikacji,
- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjna prowizja), konkursy kwartalne i roczne z nagrodami dla najlepszych sprzedawców,
- umowę firma-firma lub umowę - zlecenie,
- dostęp do floty samochodowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Netia S.A.. Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Netia S.A. z siedzibą w: 02-822 Warszawa, ul. Poleczki 13, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikaj tego przycisku.