Manager ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
wielkopolskie
Numer Referencyjny:

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Członkom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy. W klubach Jatomi Fitness spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • bonusy za osiągnięcie targetów sprzedażowych
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w dynamicznym i zdrowym środowisku branży sportowej
  • rozwój umiejętności poprzez zapewnienie systemu szkoleń sprzedażowych
  • darmową kartę członkowską do wszystkich klubów Pure Jatomi Fitness

Zadania:

Osoba na tym stanowisku dołączy do dynamicznego zespołu sprzedażowego, którym będzie kierować, pozyskiwać nowych klientów oraz prezentować produkt, którym jest Fitness.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2C – min. 2 lata (mile widziane na stanowisku Konsultanta Sprzedaży)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • sukcesy w dotychczasowych działaniach sprzedażowych
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz pracy z uwzględnieniem targetów sprzedażowych
  • znajomość technik i metod sprzedaży
  • motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • predyspozycje do zarządzania zespołem
  • komunikatywność
  • kreatywność

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • znajomość pakietu MS Office

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Please provide in your CV a clause: „Hereby I agree to process my personal data included in my application for requirements of the recruitment process (in accordance to Personal data Protection Act dated 29 August 1997; Official Journal no 133, item 883)”.