GRUPA NEUCA

Grupa Neuca jest największym hurtowym dystrybutorem farmaceutyków w Polsce. Łączy ponad 20 przedsiębiorstw oferujących szeroki portfel usług i produktów na rynku zdrowia w Polsce. Do jednej z naszych Spółek Farmada Transport, poszukujemy osób kreatywnych, które chciałyby rozwijać się w naszych Zespołach. Farmada Transport dysponuje flotą 750 samochodów, realizuje w skali miesiąca: ponad 32 tys. wyjazdów, 1,5 tys. stałych połączeń wahadłowych, ponad 120 tys. dostaw palet oraz ponad 295 tys. dostaw do klientów detalicznych.

Czytaj o nas na www.neuca.pl

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA  WSPARCIA OPERACYJNEGO

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SWO/01/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • definiowanie, zbieranie oraz analizę danych opisujących standard działań operacyjnych w transporcie,
  • poszukiwanie odchyleń od planu w realizacji celów operacyjnych oraz określanie przyczyn ich występowania,
  • identyfikację ryzyk w procesie dostawy i odbioru,
  • wskazywanie obszarów, w których należy zastosować zmiany udoskonalające proces transportowy,
  • bieżącą kontrolę poziomu wskaźników krytycznych dla realizacji celów operacyjnych,
  • współtworzenie procedur, instrukcji i standardów operacyjnych,
  • bieżącą i ścisłą współpracę z kadrą zarządzającą oraz pracownikami Spółki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, matematyka),
  • wysokiego poziomu zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły,
  • bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office: w szczególności Excel, Access
  • umiejętności budowania relacji biznesowych i komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy oraz nastawienia na realizację celów,
  • orientacji na wyniki, przedsiębiorczości i otwartości na zmiany
  • doświadczenia na podobnym stanowisku: analityka, audytora procesów biznesowych lub operacyjnych w logistyce/transporcie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijających się strukturach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wybierając przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.