Obejmując stanowisko programisty Android dołączysz do zespołu specjalistów tworzących aplikacje mobilne oraz będziesz miał swój wkład w budowę centrum kompetencyjnego w DreamLabie. Pracując w procesie Agile oraz z najnowszymi technologiami, będziesz tworzył i rozwijał oprogramowanie oraz produkty mobilne dla mediów w Polsce i za granicą, pracując w przyjaznej atmosferze stworzonej przez zespół doświadczonych specjalistów.

Starszy Programista Android - Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: PA/WRO

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmował?

  • Projektowaniem, implementacją, testowaniem oraz wdrażaniem aplikacji mobilnych na smartfony, tablety oraz smartwatche
  • Zapewnianiem najwyższej jakości kodu oraz aplikacji poprzez udział w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania
  • Tworzeniem architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
  • Współpracą z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile oraz z innymi zespołami w firmie
  • Analizą biznesowych wymagań i tłumaczenie na specyfikacje techniczną
  • Szacowaniem projektów, zadań oraz dostarczanie wycen

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Biegłej znajomości języków programowania Java oraz platformy Android
  • Znajomości TDD oraz praktycznej wiedzy w pisaniu testów jednostkowych i testów funkcjonalnych w środowisku Android
  • Rozumienia  praktyki ‘Code Reviews’ w procesie rozwoju oprogramowania i doskonałego  odnajdywania się po obu stronach procesu
  • Zarządzania kodem źródłowym z wykorzystaniem Stasha i/lub Gita
  • Praktycznej wiedzy z Continious Delivery i jego realizacji dla platformy Android
  • Poszukiwania ciągłego rozwoju,  otwartości na wymianę wiedzy
  • Doskonałej orientacji w nowościach dynamicznego świata mobile oraz dążenia do ciągłego usprawniania procesu rozwoju oprogramowania i tworzenia aplikacji mobilnych

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę iOS

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Pracę w ciekawych projektach mobilnych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i doświadczonymi specjalistami
  • Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
  • Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa firma-firma)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny