W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Programista Backend
(Dating Products)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie produktu, udział we wdrożeniach
  • Współudział w planowaniu architektury i kierunków rozwoju dla nowopowstającego produktu
  • Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Tworzenie testów i dokumentacji techniczno projektowej oprogramowania

Wymagania

Oczekujemy :

  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w JavaScript
  • Znajomości node.js (doświadczenie z Express.js będzie dodatkowym atutem)
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z programowaniem asynchronicznym
  • Znajomości Postgres oraz umiejętności pisania procedur składowanych
  • Znajomości formatów wymiany danych JSON RPC, REST API

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (Cassandra, Redis)
  • Znajomość zagadnień związanych z continuous integration
  • Swobodne poruszanie się w konsoli Linux

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (Node.js, Cloud)
  • Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
  • Środowisko pracy oparte o metodologie Scrum i Agile oraz Continuous Integration (>300 wdrożeń dziennie
  • Ambitne wyzwania w projektach na niespotykaną w polskim Internecie skalę (23 miliony UU, 150 mln PV dziennie, 7 mln requestów na minutę) dające dużą możliwość rozwoju profesjonalnego
  • Pakiet socjalny w postaci systemu kafeteryjnego – w tym karta Multisport, opieka medyczna i wiele innych
  • Laptopa i tyle monitorów ile potrzebujesz do wygodnej pracy
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów