Obejmując stanowisko programisty iOS dołączysz do zespołu specjalistów tworzących aplikacje mobilne oraz będziesz miał swój wkład w budowę centrum kompetencyjnego w DreamLabie. Pracując w procesie Agile oraz z najnowszymi technologiami, będziesz tworzył i rozwijał oprogramowanie oraz produkty mobilne dla mediów w Polsce i za granicą, pracując w przyjaznej atmosferze stworzonej przez zespół doświadczonych specjalistów.

Starszy Programista iOS - Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: IoS/WRO/ZEW

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych na iPhone, iPad, Apple Watch
  • Zapewnienie najwyższej jakości kodu oraz aplikacji poprzez udział w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania, który wspiera jakość na każdym etapie tworzenia aplikacji
  • Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile oraz z innymi zespołami w DreamLabie
  • Analiza biznesowych wymagań i tłumaczenie na specyfikację techniczną
  • Szacowanie projektów, zadań oraz dostarczanie wycen

Wymagania

Idealny kandydat:

  • Posiada biegłą znajomość języków programowania Swift2+ oraz Objective-C
  • Rozumie TDD oraz ma praktyczną wiedzę w pisaniu testów jednostkowych i testów funkcjonalnych w środowisku Xcode
  • Rozumie znaczenie praktyki ‘Code Reviews’ w procesie rozwoju oprogramowania i doskonale odnajduje się po obu stronach procesu
  • Zarządza kodem źródłowym z wykorzystaniem Stasha i/lub Gita
  • Ma praktyczną wiedzę z Continious Delivery i jego realizacją dla platformy iOS
  • Ceni autonomię w realizacji zadań oraz pracę z wykorzystaniem procesów agilowych
  • Poszukuje ciągłego rozwoju, jest otwarty na wymianę wiedzy, bierze aktywny udział w wydarzeniach wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących szeroko pojętego mobile i rozwoju oprogramowania
  • Doskonale orientuje się w nowościach dynamicznego świata mobile oraz dąży to ciągłego usprawniania procesu rozwoju oprogramowania i tworzenia aplikacji mobilnych

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych projektach mobilnych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa firma-firma)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny