Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji najlepszych pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. Działamy od 2012 roku nieustannie zdobywając zaufanie i uznanie zarówno wśród Klientów jak i naszych Kandydatów.

U nas liczą się ludzie!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Praktykant ds. Rekrutacji Stałych z językiem angielskim

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PDSRS/07/2016

Opis stanowiska

Data rozpoczęcia: do zaraz!

Szukasz pracy związanej z HR?

Zależy Ci na przyjaznej atmosferze, dobrych warunkach pracy i możliwości wykorzystania znajomości języka angielskiego?

Do Twoich zadań będzie należało:

  • tworzenie i dodawanie ogłoszeń, selekcja profili Kandydatów;
  • poszukiwanie Kandydatów metodą direct search;
  • uzupełnianie bazy danych Kandydatów;
  • telefoniczna obsługa Kandydatów;
  • wsparcie administracyjne.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • studentów kierunków:  ZZL, psychologia, ekonomia i pokrewne;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • zainteresowania branżą HR;
  • wysokiego zaangażowania;
  • dobrej organizacji;
  • pozytywnej energii :-)

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • opiekę i wsparcie mentora;
  • elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • codzienny kontakt z językiem angielskim;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR;
  • poznanie metod rekrutacji i selekcji, przeprowadzania procesów rekrutacyjnych,
  • szkolenia z obsługi systemów CRM i HRM oraz portali zawodowych;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę w sympatycznym teamie;
  • łatwy dojazd do pracy - ścisłe centrum/rondo ONZ.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem lub po kliknięciu przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

 Certyfikat KRAZ nr 11630

Administratorem danych jest Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-105, Twarda 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.